zpět na úvodní stránku

Hlasování

Informace pro řečníky

Vážení přednášející,

V rámci letošního XXVI. kongresu ČSARIM bude opět možné ve vytipovaných sekcích využít tzv. „hlasování“ pomocí kongresové mobilní aplikace ČSARIM 2019, kterou bude možné si stáhnout do Vašich chytrých telefonů od 25. 9. 2019.

Při přípravě Vaší prezentace je tedy možnost do ní zakomponovat hlasovací slidy s otázkami, přičemž obsah otázek a jejich počet je plně na rozhodnutí Vás jako řečníka.

Účastníci v sále mohou po té hlasovat pomocí kongresové mobilní aplikace, kterou si budou moci stáhnout do svých „chytrých telefonů“ od 25. 9. 2019 a výsledky hlasování budou zobrazeny automaticky systémem do několika sekund po ukončení hlasování k dané otázce.

Věnujte proto, prosím, pozornost instrukcím níže, které souvisí s přípravou Vaší prezentace s využitím chytrých telefonů a kongresové mobilní aplikace ČSARIM 2018.

Postup pro vytvoření slidu s otázkou

  • Na prázdný slide vložte jednu otázku (jakožto nadpis slidu).
  • Pod otázku vložte možné odpovědi.(Doporučujeme vkládat maximálně 2-6 možných odpovědí, aby byly výsledky přehledné)
  • Navrhované odpovědi pro přehlednost očíslujte (1. - 6.). (není ale nutné)
  • Grafy nevytvářejte, budou automaticky vygenerovány systémem /viz obrázek 1/
  • Dbejte na srozumitelnost otázek i odpovědí.

Obecné informace k vytvoření prezentace s využitím hlasovacího zařízení

  • Hlasovací slidy mohou být umístěny kdekoliv ve Vaší prezentaci.
  • Počet slidů k hlasování není omezen. Musí ovšem být dodržen celkový čas vyhrazený pro Vaši přednášku.
  • Všechny otázky musí být zaneseny do hlasovacího systému technickým týmem, proto Vás žádáme o zaslání Vaší prezentace již obsahující hlasovací slidy nejpozději  do  pondělí  30. 9. 2019  na  adresu novakj@guarant.cz

Do předmětu e-mailu uvádějte prosím „HLASOVÁNÍ – ČSARIM 2019“. A do obsahu e-mailu prosím uvěďte PRO JAKOU PŘEDNÁŠKU V RÁMCI JAKÉ SEKCE JE OTÁZKA MÍNĚNA

Obrázek 1: jak vypadá výsledek otázky (je možné dle přání vytvářet sloupcový či koláčový graf)

 

Informace pro auditorium

Vážení účastníci kongresu,

V rámci letošního XXVI. kongresu ČSARIM budou mít řečníci možnost, ve vytipovaných sekcích, využít tzv. „hlasování“ pomocí kongresové mobilní aplikace, kterou bude možné si stáhnout do Vašich chytrých telefonů.

Pokud se v rámci jakékoliv sekce s tímto setkáte a chtěli byste se do hlasování zapojit, bylo by dobré mít staženou mobilní aplikaci ČSARIM 2019 do Vašich „chytrých telefonů“, která bude k dispozici pro Android na GOOGLE PLAY a pro Apple v „APP STORU“ od 25. 9. 2019.

Po stažení / nainstalování mobilní aplikace do Vašeho telefonu se v menu objeví tlačítko „HLASOVÁNÍ“ a pod tímto tlačítkem se vždy v aktuálním čase objeví položená otázka řečníkem, na kterou bude možné odpovědět podle preferencí a možností, které bude mít řečník uvedené v rámci slidu ve své prezentaci.

Sekretariát kongresu
GUARANT International spol. s r. o.
Na Pankráci 17, 140 21 Praha 4
Tel.: 284 001 444, Fax: 284 001 448
E-mail: csarim2019@guarant.cz

© 2019 GUARANT International spol. s r. o.